Istoric complet.
Toate pick-urile publicate, decontate automat la scorul de 90 de minute. Nimic nu se editează sau șterge retroactiv. CLV = cota luată vs cota de închidere — semnalul rapid al unui edge real (pozitiv constant = modelul bate piața de închidere).
Evoluție
Profit cumulat · miză fixă 1u
Pe luni
| Luna | Pariuri | Câștigate | Rată | Profit | Yield |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-08 | 131 | 98 | 75% | +0.1u | +0.1% |
Pe piețe
| Piața | Pariuri | Câștigate | Rată | Profit | Yield |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 (gazde) și Peste 1.5 | 1 | 0 | 0% | -1.0u | -100.0% |
| 1–4 goluri | 23 | 19 | 83% | +0.4u | +1.8% |
| 1–5 goluri | 3 | 3 | 100% | +0.7u | +24.0% |
| 2–6 goluri | 9 | 7 | 78% | -0.3u | -3.7% |
| Gazde +1 (handicap european) | 6 | 5 | 83% | +0.4u | +5.8% |
| Gazde +2 (handicap european) | 5 | 5 | 100% | +1.3u | +26.8% |
| Gazde peste 0.5 goluri | 3 | 3 | 100% | +0.9u | +30.3% |
| Gazde peste 1.5 goluri | 2 | 1 | 50% | +1.1u | +55.0% |
| Gazde peste 2.5 goluri | 1 | 0 | 0% | -1.0u | -100.0% |
| Gazde sub 2.5 goluri | 8 | 5 | 62% | -1.6u | -19.7% |
| Gazde sub 3.5 goluri | 3 | 1 | 33% | -1.8u | -59.3% |
| Oaspeți +2 (handicap european) | 10 | 6 | 60% | -2.3u | -22.9% |
| Oaspeți peste 0.5 goluri | 6 | 5 | 83% | +0.3u | +5.5% |
| Oaspeți sub 1.5 goluri | 8 | 7 | 88% | +1.1u | +13.8% |
| Oaspeți sub 2.5 goluri | 5 | 4 | 80% | +0.2u | +4.4% |
| Oaspeți sub 3.5 goluri | 3 | 2 | 67% | -0.6u | -19.3% |
| Peste 1.5 goluri | 11 | 9 | 82% | +0.1u | +0.7% |
| Sub 3.5 goluri | 8 | 7 | 88% | +1.0u | +11.9% |
| Sub 4.5 goluri | 9 | 5 | 56% | -2.8u | -31.3% |
| Victorie gazde (1) | 2 | 2 | 100% | +4.5u | +222.5% |
| Șansă dublă 1X | 4 | 2 | 50% | +0.6u | +13.8% |
| Șansă dublă X2 | 1 | 0 | 0% | -1.0u | -100.0% |
Registru
Ultimele 159 intrări, cele mai noi primele.
| Data | Meci | Piața | Tip | Cota | p model | Scor | R | CLV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-08-31 19:30 | Celta Vigo B – Castellon | Gazde +2 (handicap european) | V | 1.34 | 93.7% | — | — | — |
| 2026-08-31 19:30 | Celta Vigo B – Castellon | Oaspeți sub 2.5 goluri | V | 1.30 | 92.5% | — | — | — |
| 2026-08-31 19:30 | Barcelona – Rayo Vallecano | 1–5 goluri | P | 1.22 | 88.3% | — | — | — |
| 2026-08-31 19:30 | Celta Vigo B – Castellon | 1–4 goluri | V | 1.26 | 81.1% | — | — | — |
| 2026-08-31 19:30 | Barcelona – Rayo Vallecano | Sub 2.5 goluri | C | 3.40 | 58.2% | — | — | — |
| 2026-08-31 19:00 | Gorica – Rijeka | Oaspeți sub 2.5 goluri | V | 1.30 | 87.6% | — | — | — |
| 2026-08-31 19:00 | Aston Villa – Arsenal | Peste 1.5 goluri | V | 1.26 | 83.1% | — | — | — |
| 2026-08-31 19:00 | Gorica – Rijeka | Sub 3.5 goluri | V | 1.31 | 82.8% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:45 | Atalanta – Bologna | Gazde +1 (handicap european) | V | 1.25 | 82.2% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:45 | Atalanta – Bologna | Șansă dublă 1X | V | 1.26 | 80.2% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:45 | Atalanta – Bologna | 1–4 goluri | P | 1.22 | 80.7% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:45 | Atalanta – Bologna | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.31 | 80.9% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:45 | Atalanta – Bologna | Gazde sub 2.5 goluri | P | 1.23 | 85.9% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:30 | Amedspor – Trabzonspor | Oaspeți sub 2.5 goluri | V | 1.26 | 96.7% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:30 | Amedspor – Trabzonspor | Gazde +2 (handicap european) | V | 1.27 | 96.6% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:30 | Besiktas – Corum FK | Sub 3.5 goluri | V | 1.38 | 88.4% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:30 | Amedspor – Trabzonspor | Gazde peste 0.5 goluri | V | 1.33 | 84.8% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:30 | Besiktas – Corum FK | Gazde sub 2.5 goluri | P | 1.41 | 91.9% | — | — | — |
| 2026-08-31 18:30 | Besiktas – Corum FK | 1–4 goluri | P | 1.23 | 77.6% | — | — | — |
| 2026-08-31 17:30 | Rapid Bucuresti – Universitatea Craiova | Sub 3.5 goluri | V | 1.28 | 82.7% | — | — | — |
| 2026-08-31 17:30 | Osasuna – Getafe | 1–4 goluri | P | 1.21 | 82.5% | — | — | — |
| 2026-08-31 17:30 | Rapid Bucuresti – Universitatea Craiova | 1–4 goluri | P | 1.20 | 80.7% | — | — | — |
| 2026-08-31 17:00 | Burgos – Real Sociedad B | Sub 3.5 goluri | V | 1.26 | 90.5% | — | — | — |
| 2026-08-31 17:00 | FC Copenhaga – Sonderjyske | 2–6 goluri | P | 1.22 | 79.6% | — | — | — |
| 2026-08-31 16:30 | Levadiakos – Panathinaikos | Oaspeți sub 2.5 goluri | V | 1.31 | 83.4% | — | — | — |
| 2026-08-31 16:30 | Lecce – AS Roma | 1–4 goluri | P | 1.21 | 78.6% | — | — | — |
| 2026-08-31 16:30 | Levadiakos – Panathinaikos | 1–4 goluri | P | 1.23 | 77.8% | — | — | — |
| 2026-08-31 16:30 | Hajduk Split – Lokomotiva Zagreb | 2–6 goluri | P | 1.23 | 76.0% | — | — | — |
| 2026-08-30 19:30 | Cordoba – Granada | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.27 | 82.4% | 1–3 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 19:30 | Celta Vigo – Athletic Bilbao | 1–4 goluri | P | 1.20 | 79.3% | 0–2 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 19:30 | Cordoba – Granada | 1–4 goluri | P | 1.24 | 79.8% | 1–3 | ✓ | +0.8% |
| 2026-08-30 19:30 | Cordoba – Granada | Gazde +1 (handicap european) | P | 1.21 | 79.8% | 1–3 | ✗ | +0.0% |
| 2026-08-30 19:00 | Pisa – Catanzaro | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.27 | 89.0% | 2–1 | ✓ | -0.8% |
| 2026-08-30 19:00 | Benevento – Sudtirol | Gazde +1 (handicap european) | V | 1.25 | 84.7% | 1–1 | ✓ | +1.6% |
| 2026-08-30 19:00 | Benevento – Sudtirol | Gazde peste 0.5 goluri | V | 1.28 | 82.8% | 1–1 | ✓ | +5.8% |
| 2026-08-30 19:00 | Benevento – Sudtirol | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.25 | 82.2% | 1–1 | ✓ | -3.1% |
| 2026-08-30 19:00 | Benevento – Sudtirol | 1–4 goluri | P | 1.20 | 80.2% | 1–1 | ✓ | -0.8% |
| 2026-08-30 19:00 | Pisa – Catanzaro | 1–4 goluri | P | 1.20 | 78.5% | 2–1 | ✓ | -0.8% |
| 2026-08-30 18:45 | Lazio – Genoa | Gazde peste 0.5 goluri | V | 1.33 | 86.2% | 1–0 | ✓ | -2.2% |
| 2026-08-30 18:45 | Lazio – Genoa | Gazde +1 (handicap european) | V | 1.30 | 84.7% | 1–0 | ✓ | -1.5% |
| 2026-08-30 18:45 | Lazio – Genoa | Șansă dublă 1X | V | 1.30 | 83.9% | 1–0 | ✓ | -1.5% |
| 2026-08-30 18:45 | Cagliari – Inter Milano | 1–4 goluri | V | 1.25 | 80.9% | 0–1 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:45 | Monaco – Olympique Marseille | 2–6 goluri | P | 1.24 | 81.1% | 2–0 | ✓ | -0.8% |
| 2026-08-30 18:45 | Lazio – Genoa | 1–4 goluri | P | 1.20 | 78.6% | 1–0 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:45 | Cagliari – Inter Milano | Peste 1.5 goluri | V | 1.25 | 84.4% | 0–1 | ✗ | +2.5% |
| 2026-08-30 18:45 | Lazio – Genoa | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.26 | 83.3% | 1–0 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:45 | Lazio – Genoa | 1 (gazde) și Peste 1.5 | C | 3.30 | 46.6% | 1–0 | ✗ | -2.9% |
| 2026-08-30 18:30 | Samsunspor – Fenerbahce | Oaspeți sub 2.5 goluri | V | 1.38 | 82.0% | 0–2 | ✓ | -2.1% |
| 2026-08-30 18:30 | Basaksehir – Kasımpasa | Peste 1.5 goluri | P | 1.24 | 81.5% | 1–1 | ✓ | -1.6% |
| 2026-08-30 18:30 | Samsunspor – Fenerbahce | Peste 1.5 goluri | P | 1.22 | 78.5% | 0–2 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:30 | Samsunspor – Fenerbahce | 2–6 goluri | V | 1.27 | 81.4% | 0–2 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:30 | Basaksehir – Kasımpasa | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.27 | 80.8% | 1–1 | ✓ | +1.6% |
| 2026-08-30 18:30 | Samsunspor – Fenerbahce | Gazde peste 1.5 goluri | C | 3.55 | 61.2% | 0–2 | ✗ | +2.9% |
| 2026-08-30 18:30 | Basaksehir – Kasımpasa | Gazde peste 2.5 goluri | C | 3.00 | 43.9% | 1–1 | ✗ | -3.2% |
| 2026-08-30 18:15 | Widzew Lodz – Lech Poznan | Oaspeți sub 2.5 goluri | P | 1.23 | 84.9% | 2–3 | ✗ | +0.8% |
| 2026-08-30 18:00 | Asteras Tripolis – Olympiacos | Oaspeți sub 2.5 goluri | V | 1.34 | 91.0% | 0–1 | ✓ | +1.5% |
| 2026-08-30 18:00 | Asteras Tripolis – Olympiacos | Sub 3.5 goluri | V | 1.30 | 84.5% | 0–1 | ✓ | +1.6% |
| 2026-08-30 18:00 | Osijek – Slaven Belupo | 1–4 goluri | V | 1.25 | 80.7% | 3–0 | ✓ | +0.8% |
| 2026-08-30 18:00 | Kifisia – AEK Atena | Oaspeți sub 3.5 goluri | P | 1.20 | 93.7% | 1–1 | ✓ | +2.6% |
| 2026-08-30 18:00 | Cambuur – Twente | 2–6 goluri | P | 1.21 | 79.0% | 1–4 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:00 | FCSB – UTA Arad | Peste 1.5 goluri | P | 1.22 | 76.8% | 1–3 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:00 | Osijek – Slaven Belupo | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.28 | 83.0% | 3–0 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:00 | FCSB – UTA Arad | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.28 | 83.0% | 1–3 | ✗ | -5.2% |
| 2026-08-30 18:00 | Asteras Tripolis – Olympiacos | 1–4 goluri | P | 1.20 | 79.6% | 0–1 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:00 | FCSB – UTA Arad | 1–4 goluri | P | 1.26 | 79.4% | 1–3 | ✓ | +0.0% |
| 2026-08-30 18:00 | Kifisia – AEK Atena | Șansă dublă 1X | C | 3.25 | 55.0% | 1–1 | ✓ | -1.5% |
| 2026-08-30 18:00 | Cambuur – Twente | Șansă dublă 1X | C | 3.20 | 48.4% | 1–4 | ✗ | -4.5% |
| 2026-08-30 17:30 | Deportivo de A Coruna – Valencia | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.33 | 81.2% | 3–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:30 | Deportivo de A Coruna – Valencia | 1–4 goluri | P | 1.20 | 82.1% | 3–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:15 | Atromitos – PAOK Salonic | Gazde +2 (handicap european) | V | 1.37 | 86.5% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:15 | Atromitos – PAOK Salonic | Oaspeți sub 2.5 goluri | V | 1.30 | 85.8% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:00 | RB Salzburg – Austria Viena | Gazde sub 3.5 goluri | V | 1.26 | 89.0% | 4–1 | ✗ | — |
| 2026-08-30 17:00 | RB Salzburg – Austria Viena | Sub 4.5 goluri | V | 1.28 | 83.6% | 4–1 | ✗ | — |
| 2026-08-30 17:00 | Cadiz – Real Valladolid | Sub 3.5 goluri | P | 1.21 | 84.2% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:00 | Arezzo – Palermo | 1–4 goluri | P | 1.21 | 80.0% | 2–3 | ✗ | — |
| 2026-08-30 17:00 | Mantova – Empoli | 1–4 goluri | P | 1.20 | 79.6% | 3–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:00 | Mallorca – Ceuta | 1–4 goluri | P | 1.25 | 78.5% | 3–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:00 | RB Salzburg – Austria Viena | 1–4 goluri | V | 1.33 | 81.0% | 4–1 | ✗ | — |
| 2026-08-30 17:00 | Cadiz – Real Valladolid | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.37 | 80.7% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:00 | Arezzo – Palermo | Gazde +2 (handicap european) | P | 1.23 | 89.8% | 2–3 | ✓ | — |
| 2026-08-30 17:00 | Arezzo – Palermo | Gazde peste 1.5 goluri | C | 3.10 | 43.9% | 2–3 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:30 | Aris Salonic – OFI Crete | Peste 1.5 goluri | V | 1.27 | 82.7% | 2–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:30 | Napoli – Como | 1–4 goluri | P | 1.21 | 81.0% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:30 | Napoli – Como | Sub 3.5 goluri | V | 1.25 | 84.7% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:30 | Aris Salonic – OFI Crete | 1–4 goluri | P | 1.23 | 78.0% | 2–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:00 | Nordsjalland – Brondby | Sub 4.5 goluri | P | 1.24 | 81.0% | 3–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:00 | Eyupspor – Alanyaspor | Sub 3.5 goluri | P | 1.21 | 77.1% | 2–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:00 | Nordsjalland – Brondby | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.29 | 85.7% | 3–1 | ✗ | — |
| 2026-08-30 16:00 | Nordsjalland – Brondby | 1–4 goluri | V | 1.31 | 82.8% | 3–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 16:00 | Nordsjalland – Brondby | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.26 | 81.2% | 3–1 | ✗ | — |
| 2026-08-30 16:00 | Eyupspor – Alanyaspor | Victorie gazde (1) | C | 3.25 | 43.9% | 2–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Augsburg – Schalke | Oaspeți peste 0.5 goluri | V | 1.29 | 84.8% | 3–0 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Manchester United – Ipswich | Sub 4.5 goluri | V | 1.26 | 83.9% | 5–2 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Gornik Zabrze – GKS Katowice | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.28 | 82.2% | 2–3 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Gornik Zabrze – GKS Katowice | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.32 | 80.8% | 2–3 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Manchester United – Ipswich | Gazde sub 3.5 goluri | P | 1.23 | 92.3% | 5–2 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Augsburg – Schalke | Peste 1.5 goluri | P | 1.22 | 85.0% | 3–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Gornik Zabrze – GKS Katowice | Peste 1.5 goluri | P | 1.20 | 77.4% | 2–3 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Augsburg – Schalke | 2–6 goluri | V | 1.27 | 80.6% | 3–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:30 | Manchester United – Ipswich | Șansă dublă X2 | C | 3.15 | 48.7% | 5–2 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:15 | Rennes – Le Mans | Sub 4.5 goluri | P | 1.24 | 80.8% | 3–2 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:15 | Rennes – Le Mans | 2–6 goluri | P | 1.24 | 81.4% | 3–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:00 | Real Madrid – Malaga | 1–5 goluri | V | 1.27 | 86.1% | 4–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:00 | Rapid Viena – Sturm Graz | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.25 | 80.3% | 3–1 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:00 | TSV Hartberg – SV Ried | Oaspeți sub 2.5 goluri | P | 1.20 | 88.7% | 3–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:00 | Andorra – Eibar | Oaspeți +2 (handicap european) | P | 1.23 | 87.1% | 0–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:00 | Rapid Viena – Sturm Graz | Sub 4.5 goluri | P | 1.20 | 82.1% | 3–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:00 | Rapid Viena – Sturm Graz | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.27 | 83.2% | 3–1 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:00 | Rapid Viena – Sturm Graz | 1–4 goluri | V | 1.27 | 81.1% | 3–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:00 | TSV Hartberg – SV Ried | Gazde +2 (handicap european) | P | 1.22 | 90.9% | 3–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 15:00 | Real Madrid – Malaga | Oaspeți +2 (handicap european) | C | 3.75 | 59.7% | 4–0 | ✗ | — |
| 2026-08-30 15:00 | TSV Hartberg – SV Ried | Victorie gazde (1) | C | 3.20 | 49.2% | 3–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:45 | Telstar – Ajax Amsterdam | Oaspeți sub 3.5 goluri | V | 1.27 | 85.7% | 0–4 | ✗ | — |
| 2026-08-30 14:45 | Telstar – Ajax Amsterdam | 1–5 goluri | P | 1.21 | 85.6% | 0–4 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:45 | Telstar – Ajax Amsterdam | Șansă dublă 1X | C | 3.00 | 59.6% | 0–4 | ✗ | — |
| 2026-08-30 14:30 | St. Gallen – Thun | Oaspeți peste 0.5 goluri | V | 1.28 | 82.0% | 3–4 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:30 | St. Gallen – Thun | Gazde sub 3.5 goluri | P | 1.22 | 87.4% | 3–4 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:30 | Vaduz – Grasshopper | 2–6 goluri | P | 1.22 | 79.8% | 5–2 | ✗ | — |
| 2026-08-30 14:30 | Vaduz – Grasshopper | Oaspeți peste 0.5 goluri | V | 1.25 | 81.1% | 5–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:00 | Randers FC – AGF Aarhus | Gazde peste 0.5 goluri | V | 1.30 | 81.3% | 2–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:00 | Dundee FC – Hibernian | Peste 1.5 goluri | V | 1.27 | 80.6% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:00 | Randers FC – AGF Aarhus | Peste 1.5 goluri | P | 1.21 | 84.5% | 2–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:00 | St. Mirren – Motherwell | 1–4 goluri | P | 1.22 | 78.1% | 3–3 | ✗ | — |
| 2026-08-30 14:00 | St. Mirren – Motherwell | Sub 3.5 goluri | V | 1.34 | 84.3% | 3–3 | ✗ | — |
| 2026-08-30 14:00 | Dundee FC – Hibernian | Oaspeți peste 0.5 goluri | P | 1.23 | 79.3% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 14:00 | Dundee FC – Hibernian | Gazde +2 (handicap european) | P | 1.20 | 79.8% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:30 | Freiburg – Werder Bremen | Peste 1.5 goluri | P | 1.23 | 80.1% | 4–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:30 | Freiburg – Werder Bremen | Gazde +1 (handicap european) | P | 1.24 | 83.5% | 4–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Chelsea – Brighton | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.35 | 88.0% | 4–3 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Paris FC – Nice | Sub 3.5 goluri | V | 1.31 | 87.3% | 3–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Chelsea – Brighton | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.33 | 87.2% | 4–3 | ✗ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Paris FC – Nice | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.25 | 86.3% | 3–0 | ✗ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Farul Constanta – Botosani | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.31 | 80.6% | 0–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Chelsea – Brighton | Oaspeți peste 0.5 goluri | V | 1.35 | 80.3% | 4–3 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Chelsea – Brighton | Sub 4.5 goluri | P | 1.21 | 83.9% | 4–3 | ✗ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Sunderland – Fulham | 1–4 goluri | P | 1.21 | 81.8% | 1–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Leeds United – Brentford | 1–4 goluri | P | 1.23 | 80.6% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Farul Constanta – Botosani | 1–4 goluri | P | 1.27 | 80.0% | 0–0 | ✗ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Paris FC – Nice | Oaspeți sub 1.5 goluri | V | 1.34 | 86.3% | 3–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Paris FC – Nice | Gazde +1 (handicap european) | V | 1.29 | 82.2% | 3–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Farul Constanta – Botosani | Gazde +1 (handicap european) | V | 1.27 | 80.6% | 0–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Leeds United – Brentford | Sub 3.5 goluri | V | 1.37 | 80.6% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Sunderland – Fulham | Sub 3.5 goluri | V | 1.30 | 80.2% | 1–0 | ✓ | — |
| 2026-08-30 13:00 | Farul Constanta – Botosani | Peste 1.5 goluri | P | 1.21 | 78.6% | 0–0 | ✗ | — |
| 2026-08-30 12:45 | Rakow Czestochowa – Jagiellonia Bialystok | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.26 | 88.0% | 2–5 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:45 | Rakow Czestochowa – Jagiellonia Bialystok | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.28 | 85.8% | 2–5 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:30 | Willem II Tilburg – Heerenveen | Sub 4.5 goluri | V | 1.30 | 81.8% | 2–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:30 | Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag | 1–5 goluri | P | 1.24 | 88.4% | 2–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:30 | Willem II Tilburg – Heerenveen | 2–6 goluri | P | 1.22 | 78.3% | 2–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:00 | Lyngby – Odense BK | Sub 4.5 goluri | P | 1.23 | 83.8% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:00 | Sion – Lugano | Oaspeți peste 0.5 goluri | P | 1.22 | 83.8% | 1–2 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:00 | Silkeborg – Midtjylland | 2–6 goluri | P | 1.22 | 79.0% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:00 | Lyngby – Odense BK | Gazde sub 2.5 goluri | V | 1.30 | 84.8% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:00 | Lyngby – Odense BK | Oaspeți +2 (handicap european) | V | 1.26 | 82.7% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:00 | Lyngby – Odense BK | 1–4 goluri | V | 1.30 | 81.5% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 12:00 | Silkeborg – Midtjylland | Oaspeți sub 3.5 goluri | P | 1.22 | 81.0% | 1–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 11:00 | Aberdeen – Rangers | Gazde +2 (handicap european) | V | 1.32 | 80.1% | 0–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 11:00 | Aberdeen – Rangers | Sub 4.5 goluri | P | 1.21 | 79.3% | 0–1 | ✓ | — |
| 2026-08-30 11:00 | Aberdeen – Rangers | 2–6 goluri | P | 1.25 | 79.1% | 0–1 | ✗ | — |